Csepeli Öttusa és VSE 2021 Február 5-én tartotta meg „nem hagyományos módon” az évadnyitó- és záró egyesületi ünnepségét. Az összejövetel évek óta Benedek Ferenc mesteredző születésnapjára való megemlékezés is egyben.

Az összejövetel alkalmából egyesületünk tagjai megemlékeztek Benedek Ferenc mesteredzőről, aki több évtizedes, elkötelezett szakmai munkájának köszönhetően világ- és olimpiai bajnokok sokaságát adta Csepelnek, a Magyar Öttusa sportnak, és aki sajnos tavaly óta már nincs velünk.

Pataki Zoltán egyesületi elnök értékelte az előző évet, és ismertette az aktuális év kihívásait. Ezt követően elismerő oklevélben részesültek a kiemelkedő sportteljesítményt elérő versenyzők, amely díjakat felnőtt válogatott versenyzőink, Simon Sarolta és Szép Balázs adtak át az érintetteknek.

Pataki Zoltán méltatta, hogy az egyesületünk utánpótláskorú kisversenyzőktől felnőtt válogatott versenyzőig készíti fel ismét a jövő bajnokait.

Hálás köszönet Benedek Ferencnének, Jutka néninek, hogy rendszeresen megosztja velünk a sikeres dicső múltba való betekintést.

A videó elérhető a Csepeli Öttusa és VSE youtube csatornáján: https://www.youtube.com/watch?v=0rjW1Xlt23E