A kéttusázók soron következő Magyar Kupa fordulóját rendezték meg húsvétot megelőző napokban, ahol egyesületünk sportolói megint csak remekül szerepeltek.

-Egyesületünk 18 versenyzővel indult az egyéni megmérettetéseken, 8 csapattal pedig a váltó versenyszámokban- kezdte a versenyről szóló beszámolóját Belák János utánpótlás szakvezetőnk.  A korábbi versenybeszámolók végén megírt biztató előjelek végre beértek és érmekkel tértünk haza Csepelre. Korosztályában fölényes győzelmet szerzett az esélyesként indult fiatal versenyzőnk Udut Márk. Váltó versenyszámokban az U 11- es korosztályban Udut Márk, Kreisz Bálinttal ugyancsak a győzelemig jutott. Rajtuk kívül az U 11- es mix váltónkat alkotó Thirjung Viktor és Mihálka Alícia pedig az ősszel megrendezésre kerülő Elit- versenyre szerzett kvalifikációs pontot. Az U12- es korosztályban induló Udut Ádám- Kis Dániel fiú váltónk kiváló teljesítménnyel az előkelő 2. helyen végzett. Külön gratuláció még azoknak akik saját eredményeik megjavítását tűzték ki versenycélként és sikerült azt megvalósítaniuk. Nehéz idők után és sok kihívással előttünk is csak annyit tudok mondani Hajrá Csepel!

Csepel Öttusa Média