Egyesületünk március 2 -án háziversenyt és felmérőt rendezett a Csepeli Strandfürdő területén található bázisán, ahol Benedek Ferenc mesteredző is díjat adott át.

Gyerek és a kísérő szülők reggel a Sárfalvi Béla Sportcsarnok előtt gyülekeztek, ahol a közös csoportkép elkészülte után útjára indult a program- számolt be a rendezvényről Belák János utánpótlás szakvezetőnk. Minden korosztályos versenyzőnk -akikhez csatlakozott a 2018. szeptemberében elindított Laser- Run csoportunk is- közös bemelegítéssel kezdte a napot. Ezt követően egyéni és váltóversenyszámokra került sor, ahol nagyon izgalmas versenyek alakultak ki. Programunk az 50 méteres fedett medencében folytatódott, ahol minden versenyző saját versenytávját teljesítette. A felmérőt követően mindenki, úszásnemenkénti felmérő minősítésen vett részt, ahol felmértük és értékeltük az aktuális technikai képzettség szintjét.

Amíg az uszodai programok zajlottak addig a szülők is kipróbálhatták a lézeres lövészetet. A program része volt még egy átfogó szülői értekezlet amelyen a 2018- as év értékelését és 2019- es évek célkitűzéseinket ismertettük. A prezentációt sport-szakpszichológusunk Tislér Violetta érdekes előadása színesítette.

Az esemény zárásaként díjátadások következtek, amelyen egyesületünk tradícióinak egyik nagy büszkesége, Benedek Feri bácsi és kedves felesége is jelen volt. Ők adták át a Benedek Ferenc vándordíjat, a 2018- as év sportolójának, Pataki Balázsnak. Másik nagy büszkeségünk Mikó Domonkos külön díjazásban részesült, ( ő immár 15 éve tagja az egyesületünknek), ezt az elismerést nevelőedzője, Szegi Csaba adta át.

Sikeres volt a rendezvény, jól sikerült a felmérő, és sikeresnek bizonyult a díjátadás is, így egy összességében sikeres szezonnyitó után csak annyit tudok még hozzáfűzni: 2019-ben is Hajrá Csepel!- zárta beszámolóját utánpótlás edzőnk.

Csepel Öttusa Média