Október 7 – 8- án rendezték meg Győrben a Diapolo Elit bajnokságot, ahová korábban több kategóriában is sikerült kvalifikációt szereznie a Csepeli Öttusa és Vizi Sport Egyesület sportolóinak.

 

A versenyről ismét Belák János számolt be:

„Egyéni versenyszámban az U10-es korosztályban kiváló futóteljesítményének köszönhetően Udut Márk a 7. helyen végzett, teljesítményének értékét fokozza, hogy Márk volt a legjobban teljesítő 2010 -es születésű versenyző ebben a korosztályban. Szerencsénkre ő a következő évben is ebben a korosztályban fog versenyezni, ami így több, mint biztató előjel lehet a jövőre nézve.

Váltó versenyszámokban, sajnos több versenyzőnk küzdött sérüléssel és betegséggel, ami miatt csak korlátozott létszámban tudtunk részt venni a megmérettetrésen. Közéjük tartozott Thirjung Viktor is, aki egy kiváló idény után, balesete miatt sajnos versenyezni nem tudott, de a helyszínen személyesen bíztatta társait.
Az U10- es fiú váltóban Udut Márk és Gáspár Ábel képviselte egyesületünket, és az előkelő 3. helyen értek célba, míg az U11- es fiú váltóban (Udut Ádám és Kis Dániel), a második legjobb futóidő teljesítve, szoros befutót követően végeztek az 5. helyen a csepeliek.
Az U13- as mix váltóban az előző évben is indult ELIT- résztvevő indulóink, Honti Petra és Müller Máté képviselték klubunkat, akik a kimondottan erős mezőnyben nem adták alább  a 6. helynél.
Végül de cseppet sem utolsó sorban essék szó az U15- ös mix váltóról, ahol a szintén rendszeres ELIT- versenyzőpáros  Varga Bianca és Páczai Dávid álltak rajthoz, akik a legjobb futóidő teljesítése után ismét megnyerték a korosztályos versenyszámot.

Versenyzőinkre és az általuk elért eredményekre nagyon büszkék vagyunk! – zárta a beszámolót utánpótlás szakvezetőnk.

 

Csepel Öttusa Média