Közvetlen Húsvét előtt rendezik meg a Diapolo Junior Országos Bajnokság és Gérecz Attila Emlékversenyt, ahol máris kiváló csepeli vonatkozású eredmény született! A Csepeli Öttusa és Vízi Sport Egyesület fiú csapata bronzérmet szerzett az első napon.

Pataki Zoltán, klubunk elnöke örömmel újságolta, hogy a fiúk igencsak erős mezőnyében hogyan sikerült szert tenni a dobogó harmadik fokára: – A KSI és a Honvéd mögött sikerült megszereznünk a bronzérmet, mindhárom fiú – Mikó Domonkos, Pataki Balázs és Brázda Gábor – jól szerepelt, különösen jól sikerült a nehéz pályán lezajlott lovaglás, ahol jó néhányan elvéreztek, de a mieinknek sikerült végrehajtania a feladatokat. Az úszásra sem lehetett panasz, mert Balázs és Gábor is egyéni legjobbja körüli időt úszott, a vívószámban mindegyikük pluszban vívott, tehát azzal sem lehetünk elégedetlenek, a kombi pedig a lehető legjobban sikerült számukra, -tudomásom szerint- idei legjobbjukat menték a srácok. A verseny mai napján Simon Saci is rajthoz áll annak ellenére, hogy sérülése után még nem telt el túl hosszú idő. Úgy ítéltük meg, hogy ezen a versenyen elindítjuk, azzal, hogy különösen nagy terhet nem rakunk a vállára, de bízunk benne, hogy sikerrel veszi ő is a megmérettetést. Neki hosszú távú céljai vannak a válogatott versenyeket illetően, így természetesen annak rendelünk alá szinte mindent- zárta a beszámolót egyesületünk első embere.

 

Csepel Öttusa Média